Statuetki akrylowe

Tworzone z największą starannością o każdy szczegół statuetki akrylowe proponujemy w wielu eleganckich wzorach. Jesteśmy również otwarci na sugestie Klienta i z powodzeniem realizujemy ich oryginalne pomysły.

Grawerowanie mechaniczne i laserowe

Usługi tego typu stanowią podstawę naszej działalności, dlatego możemy pochwalić się doskonałą techniką ich realizowania. Oferowane przez nas grawerowanie mechaniczne i laserowe wykonujemy na powierzchniach mosiężnych, szklanych, stalowych i nie tylko.

Reklama świetlna

Chcą Państwo zwrócić uwagę przechodniów na swój lokal handlowo-usługowy? Reklama świetlna to praktyczny sposób na to, by Klienci już nigdy nie musieli długo szukać siedziby Państwa firmy – dzięki nam będzie ona widoczna dla każdego!

Oklejanie pojazdów

Prosty i skuteczny sposób na wypromowanie swojej działalności, który nie wymaga od Państwa żadnego wysiłku. Profesjonalne oklejanie pojazdów wykonujemy na autach osobowych, a także ciężarowych oraz na przyczepach.

Szyldy, tablice informacyjne banery

Aby sprawić, by trafiali do Państwa Klienci, najpierw trzeba zadbać o to, by nazwa firmy była umieszczona w widocznym miejscu. Na indywidualne zamówienie naszych Klientów tworzymy szyldy, tablice informacyjne oraz banery, które umożliwiają Klientom trafienie do Państwa firm.

Oklejanie witryn

Każda powierzchnia jest dobra na reklamę. Dlatego właśnie oferujemy profesjonalne oklejanie witryn sklepowych, które jest doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi przechodniów, zapewnienie nieco prywatności wewnątrz lokalu oraz przedstawienie oferty.

Osłony do maszyn

Trwałe, wykonane z największą starannością oraz robione na indywidualne zamówienie – takie właśnie są projektowane oraz produkowane przez nas osłony do maszyn. Wykonujemy je z pleksi, polietylenu bądź poliwęglanu.

Aluminium

Oprócz szerokiego zakresu usług w naszej ofercie znajduje się również aluminium w kilku odmianach – anodowane, a także w wersji czarny i naturalny mat. Proponujemy je w kilku popularnych grubościach, a dodatkowo możemy uzupełnić je o specjalny grawer.

Wydruki solwentowe

W naszej ofercie posiadamy również doskonałe jako reklama wielkoformatowa wydruki solwentowe. Projekty realizujemy na folii samoprzylepnej i adhezyjnej, a także na bannerach, siatkach mesh, fototapetach i nie tylko.

Poligrafia

Nasza firma wykona dla Państwa również projekty z zakresu poligrafii. Oferujemy druk wizytówek, katalogów, ulotek, notesów oraz innych przedmiotów papierniczych, które mogą posłużyć jako spersonalizowany gadżet reklamowy.

O firmie

O nasze firmie

więcej

Usługi

Oferujemy

więcej

Kontakt

APR Centrum
ul. 1905 roku 21,
26-600 Radom
woj. mazowieckie

NIP: 7960081478

Telefon:
48 363 55 18,
48 363 39 02

E-mail: biuro@aprcentrum.com.pl

więcej

copyright © 2014 www.aprcentrum.com.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl