UsługiStatuetki akrylowe z nadrukiem

Poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję grawerowanych statuetek akrylowych z kolorowym nadrukiem na zamówienie. W naszej ofercie jest kilka stałych form tych przedmiotów, ale wykonujemy też wzory indywidualne pod sugestie Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by efekt zawsze był w pełni zadowalający dla naszych zleceniodawców. W tym celu przed rozpoczęciem prac nad projektem szczegółowo zapoznajemy się z zamysłem Klienta. Wszystko po to, by stworzyć produkt na miarę jego wymagań, potrzeb, ale i też preferencji estetycznych. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się realizacji ciekawych oraz wyszukanych projektów.

Stosujemy akryl o grubości 20 i 30 mm. Elegancką i niepowtarzalną formę tworzymy łącząc ten materiał z np. mosiądzem. Nasze grawerowane statuetki na zamówienie cechuje staranność o każdy detal i wysoka jakość wykonania.

Proponujemy też bezpośredni nadruk w pełnym kolorze (druk solwentowy). Tekst wykonujemy techniką laserową. Tak powstałe grawerowane statuetki akrylowe z kolorowym nadrukiem na zamówienie doskonale prezentują się na biurku w prywatnym gabinecie bądź na półce z otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami. Stanowią elegancką i przepiękną pamiątkę na długie lata.

O firmie

O nasze firmie

więcej

Usługi

Oferujemy

więcej

Kontakt

APR Centrum
ul. 1905 roku 21,
26-600 Radom
woj. mazowieckie

NIP: 7960081478

Telefon:
48 363 55 18,
48 363 39 02

E-mail: biuro@aprcentrum.com.pl

więcej

copyright © 2014 www.aprcentrum.com.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl